REPREZENTANT OPERATIUNI CLIENTI

Logistica
Full-time
Domnesti - Ilfov

CANDIDATUL IDEAL:

  • Cunostinte de operare PC (pachetul Microsoft Office);
  • Capacitatea de solutionare a problemelor;
  • Excelente abilitati de comunicare si relationare;
  • Orientare spre imbunatatirea permanenta si atingerea obiectivelor;
  • Absolvent studii superioare economice/tehnice (constituie un avantaj).

RESPONSABILITATI:

  • Gestionarea operatiunilor administrative zilnice;
  • Procesarea integrala a comenzilor;
  • Gestionarea stocurilor si stabilirea necesarului de resurse pentru proiectele in desfasurare;
  • Centralizarea datelor financiare si a rapoartelor;
  • Monitorizarea respectarii termenelor;
  • Raportarea constanta a activitatii zilnice, catre managerul general;
  • Gestionarea modificarilor solicitate si comunicarea lor catre departamentele implicate.

BENEFICII:

  • Mediu de lucru placut, echipa tanara si dinamica, oportunitate de dezvoltare si promovare;

  • Pachet salarial atractiv (include salariu fix , tichete de masa si bonusuri de performanta);

  • Conditii de lucru moderne.

Trimite CV

Cauta job disponibil